Erpa, Teknolojiye Değer Katar...


about

1995 Yılından bu yana, İstanbul Karaköy ‘deki Merkez Ofisinde Bilişim konusundaki faaliyetlerini sürdüren ERPA, Endüstriyel Teknoloji alanındaki ilklere imza atarak, sektörün çözüm merkezi olmaya devam etmektedir. Yurt içinde başarılı projeler gerçekleştirerek her yıl “Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Firması” sıralamasında yer alan Erpa; Yurt Dışında ise farklı lokasyonlarda hizmet sunmakta ve kurduğu tedarik zinciri ile öne çıkmaktadır. Türkiye ‘deki ilk monitör ve printer laboratuarını kuran ERPA, görüntüleme teknolojileri konusundaki bilgi birikimini, TOCHI markasına taşımış olup, günümüzdeki önemli endüstriyel monitör üreticilerinden birisi haline gelmiştir. ERPA, standart monitörlerin yanısıra, videowall, digital signage, kiosk, araç içi monitörleri, dış mekan monitörler, cnc monitörleri, akıllı bina sistemleri, gibi 4,5’’ten 82’’e kadar, standart dışı görüntüleme sistemlerini projelendirme ve üretme kapasitesine sahipdir.

ERPA; TEKNİK SERVİS tecrübesi, YEDEK PARÇA temini, sürekli destek alınabilecek Teknik Ekibiyle, satış sonrası mükemmel hizmet vererek proje devamlılığını sağlar. ERPA; JONZA markasıyla, kaliteli güvenli ve ekonomik hoverboard satış ağına sahiptir. JONZA scooterlar; Akıllı bataryası, güçlü motoru, kinetik enerji dönüşümü, suya dayanıklılığı, havasız lastik sistemi gibi üstün özellikleriyle öne çıkar. Uzman müşteri hizmetleri ekibince satış sonrası destek mükemmel verilir. Scooterların 2 yıl uzun garantisi bulunmaktadır. ERPA; ROMOSS markasıyla , dayanıklı malzemeden ergonomik, hafif, yer kaplamayan şık tasarıma sahip powerbank cihaz satış ağını kurmuştur. Önceden şarj edilip doldurulmuş taşınabilir bu güç depoları şarj ettiğiniz tüm cihazlar ile dosttur, cihazlara zarar vermez.

Uluslararası kalite belgeleri ve sertifikalara sahip olan ERPA, etik değerlere bağlı, hizmet verdiği kişilere, çalışanlarına , çözüm ortaklarına ve çevreye saygı prensibiyle hareket eder. ERPA, kaliteli ekipman, yetişmiş iş gücü, uzun yılların getirdiği bilgi ve tecrübe birikimi ile öğrenen organizasyon olmaya devam ederek; birlikte çalıştığı firmaların öne çıkmasına ve sürekli gelişime katkıda bulunacaktır.

Vizyonumuz

ERPA olarak bilişim sektöründe bireysel ve kurumsal tarafta kaliteli, süratli, ekonomik ve güvenilir çözümler sunarak bu alanda lider firma olmaktır. Endüstriyel alanda üretimde güvenliği ve ergonomiyi ön planda tutarak hızlı, kolay adapte edilebilir, hedef odaklı ar-ge’ye dayalı kaliteli çözümler sunarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörde konusunda yetkin, önde gelen firmalardan biri olarak markalaşmaktır.

Misyonumuz

Bilgisayar ve çevre üniteleri ile ilgili tüm konularda hem bireysel hem de kurumsal bazda hızlı, esnek ve optimum çözümler üretirken, kalite yönetim sistemimize uygun olarak hem iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak, hem de çalışanlarımızın güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı yaratarak sürekli kendini yenileyen ve farklılık yaratan bir firma olmaktır.