Dünyanın En Kaliteli Powerbank Markası Romoss


Neden Romoss?

Gündelik yaşantımız artık taşınabilir elektronik cihazlar ile dolmuş durumda. Çoğumuz akıllı telefon, tablet, notebook veya bunlara benzer cihazlar yanında olmadan dışarı çıkmıyor. Sokakta gezerken veya yolculuk yaparken bu taşınabilir cihazlar sayesinde işimizi yapabiliyor, maillerimize bakabiliyor, oyun oynayabiliyor veya müzik dinleyebiliyoruz. Ancak bu işlemleri yaparken taşınabilir cihazların genel ortak sorunu olan şarj problemi her defasında karşımıza çıkıyor. Tam bir önemli maile cevap verecek iken şarjımız bitebiliyor, zor durumda kalınıyor. İşte bu yaşanılan zor durumlara karşı powerbank cihazları ciddi anlamda ilk yardım hizmeti sunuyor.

  • Romoss, size ya da cihazınıza verilebilecek herhangi bir hasara karsı sigortalıdır. Dünyada 3 milyon dolarlık sigortası olan tek powerbank markasıdır.
  • Kanserojen Madde İçermeyen Anti Bakteriyel Malzemeden Yapılmıştır.
  • Romoss, Dünyanın 70 Ülkesinde Aylık 1 Milyon Adet Satan Tek Powerbank Markasıdır.
  • Romoss, ürünlerinde Kaliteli Samsung, LG ve Li polimer bataryalar kullanılmaktadır.
  • Romoss kendi geliştirmiş olduğu teknoloji ile kendi patentlerini almış bir markadır.
  • Romoss, ürünleri üzerinde yazan mAh kapasiteleri %100 gerçektir.

Powerbank cihazları önceden şarj edilip doldurulmuş taşınabilir güç depolarıdır. Cep telefonu, bilgisayar veya diğer taşınabilir cihazların şarjı bittiğinde powerbank cihazı ile tekrar şarj ediliyor ve böylelikle nerde olunursa olunsun şarj sorunu yaşanmıyor. Ancak burada dikkat edilmesi gerekilen en önemli konu powerbank cihazının markası ve içeriğidir.

10 Güvenlik Koruma Fonksiyonu

Romoss ürünlerimiz geliştirilmiş güvenlik fonksiyonları ile fark yaratıyor.

AŞIRI ŞARJ KORUMA

Akıllı cihazınızı Romoss ile %100 seviyesinde şarj ettiğinizde, Romoss şarj işlemini sonlandıracaktır. Pil ömrünü uzatmak için, pil hücrelerinin fazladan gereksiz şarj olmasını engeller.

seo process

AŞIRI GERİLİM KORUMA

Romoss, akıllı cihazlarınızı şarj ettiğiniz esnada oluşabilecek giriş ve çıkış gerilimlerini sabit ve güvenli biçimde tutacaktır. Bu sayede gerilim sebebiyle telefonunuz da oluşabilecek hasarlardan korunmuş olacaktır.

design process

AŞIRI GÜÇ KORUMA

Şarj esnasında herhangi bir akım düzensizliğinde cihazın aşırı güç koruma devresi aktif hale gelerek elektriği keser. Hem kendine hem karşı taraftaki cihaza zarar gelmesini engeller.

seo process

AŞIRI DEŞARJ KORUMA

Romoss’ u şarj ettiğiniz esnada, Romoss’ un aşırı şarj olmasını engelleyerek pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.

seo process

AŞIRI AKIM KORUMA

Romoss şarj esnasında oluşabilecek ani akım dalgalanmalarına karşı akıllı cihazınızı korur.

seo process

SIFIRLAMA KORUMA

Romoss şarj esnasında (farklı kablo kullanılması veya zorlama gibi) kendini güvende hissetmediği durumlarda kendini korumaya alacaktır. Romoss, üzerinde bulunan açma/kapama tuşuna bir süre basılarak fabrika ayarlarına döndürebilir ve akıllı cihazlarınızı yeniden şarj etmesi sağlanabilir.

seo process

KISA DEVRE KORUMA

Romoss ile akıllı cihazlarınızı şarj ettiğiniz esnada, kısa devre sonucu oluşabilecek hasarları engellemek içinşarj etmeyi otomatik olarak durduracaktır.

seo process

Port

Anlık olarak yüksek akım değerlerine ulaşabilen ve port sistemlerine kalıcı hasar verebilen yıldırım akımlarından korumasını sağlar. Yıldırım darbe koruma devresi gelen aşırı akımı sönümleyerek bağlı olduğu hattın zarar gelmesini engeller.

seo process

ISI KORUMA

Devre tasarımı sayesinde Romoss’ un içerisinde yer alan pil hücrelerinin her zaman güvenli bir ısı aralığında çalışmasını sağlar. Bu sayede Romoss çok fazla ısınmayacaktır.

seo process

MANYETİK KORUMA

Elektrik yüklü manyetik alanların sebep olduğu etkiler elektrik akımı ile çalışan cihazların işlevlerini yerine getirmemesine sebep olabilir.Bu yüzden manyetik alanlar içindeki akım hareketlerini algılayan devreleri sayesinde güç üretimini keser.

seo process